DIGITALIZACE ZDRAVOTNICTVÍ SMARTCITY eGOVERNMENT

Dodáváme softwarová řešení, pomocí kterých zákazník, občan či pacient dostávají své informace a služby ihned. Na pozadí našich internetových portálů běží naše backoffice aplikace, které podporují efektivnější činnost uživatelů.

Vyvíjíme specializovaná řešení pro klinickou farmacii iPharm a nemocniční dopravu iDoprava. Pro obce, kraje a státní isntituce dodáváme a údržujeme interní apliakce i velké portály. Našima rukama právě prošel například nový portál Středočeského kraje či agendový systém na Ministerstvu spravedlnostiCentrální registr oznámení.

JDĚTE NA PŘEHLED ŘEŠENÍ

VÝZKUM A VÝVOJ

Zabýváme se výzkumem a vývojem v oblastech digitalizace zdravotnictví a smartcity. Pro výzkum a vývoj využíváme také finacování z programů Evropské unie a Ministerstva průmyslu a obchodu.

V progemu OPPIK-Aplikace s zrealizovali projekt „Smart Waste Bin pro lepší život a životní prostředí ve Smart Cities – princip IoT“ Díky tomu jsme vyvinuli řešení sběru odpadu, které udrží veřejný prostor čistý a ušetří emise CO2

VÍCE O SMARTWASTEBIN

Naše řešení

iPharm

Nekompromisní moderní nástroj pro klinické farmaceuty propojený s nemocničním informačním systémem umožňuje rychlou a efektivní práci, zajišťuje evidenci všech výkonů a data pro analytickou práci a reporting.

iDoprava

Systém pro řízení nemocniční dopravy, přepravy pacientů, logistiky materiálu, léků, vzorků, zásilek a dalších předmětů. iDoprava umožňuje plánování aut, směn, pravidelných a i nepravidelných přeprav.

PROFILOG

Komplexní aplikační platforma pro teemetrii. Nástroj pro jakýkoli typ lékařské péče, vyžadující koordinaci léčby na základě sledování zdravotního pokroku pacientů přes osobní senzory a dotazování přes aplikaci..

SmartWasteBin

SmartWasteBin je řešení sběru a svozu odpadu pro veřejné prostory: zoologické zahrady, nemocniční areály kampusy apod. SWB disponuje lisem a řadou SMART vlastností.

Liferay - portálové řešení

Implementujeme Liferay - robustní portálové řešení, platformu pro digitalizaci vztahů. Díky Liferay zjednodušíte a zrychlíte procesy, ať už jde o partnery, zákazníky nebo vnitřní uživatele.

602 - formuláře, workflows

Technologie pro dokumentová a formulářová řešení, low code platform pro vnitropodniková workflows a navazující digitální podepisování. Jsme prodejním a implementačním partnerem společnosti Software602.

Form